BIOEXPO Warsaw to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży ekologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Targi odbędą się w dniach 11-13 października 2019 w centrum PTAK w Nadarzynie

Eksperci oceniają, że wartość rynku żywności ekologicznej w Polsce wynosi ok. 800 mln zł i w następnych latach będzie rosła o 15 – 20%. Sprzedażą produktów ekologicznych zajmuje się blisko 1000 sklepów specjalistycznych oraz wszystkie obecne na rynku polskim sieci handlowe z branży FMCG, a także e-commerce.

Kongres BIOEXPO 2019 to trzydniowe wydarzenie, które towarzyszyć będzie tym pierwszym i największym w Polsce targom dla branży BIO. Wydarzenie to kompleksowo podejmuje tematykę rolnictwa i żywności ekologicznej, organicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości, porusza również tematykę zdrowia, zagrożenia jakie cywilizacja konsumpcyjna niesie dla naszej Planety i wiele innych. W ramach kongresu odbędą się również szkolenia dla branży, pokazy kulinarne czy warsztaty. Celem Kongresu jest upowszechnienie wiedzy na temat walorów produktów ekologicznych, organicznych wśród wielu grup odbiorców, m.in. rolników konwencjonalnych, producentów i przetwórców żywności, instytucji rządowych i pozarządowych, liderów opinii oraz konsumentów.

Na targach będzie swoje stoisko będzie też mieć Carrefour Polska, prezentując wybór produktów ekologicznych dostępnych w swoich sklepach jak również w z gospodarstw w trakcie konwersji i ekologicznych uczestniczących w projekcie "Go AGRI BIO" oraz "Demokratyzacja BIO"

 

Szczegółowe i bieżące informacje znajdują się na stronach:
www.bioexpo.pl
https://www.facebook.com/bioexpo.warsaw/
https://www.instagram.com/warsaw_bioexpo/

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz